اگر دست روی دست بگذاریم، سرنوشتی به جز جنگ خانگی و تکه و پاره شدن ایران نداریم

استاندارد

 

من احساسی دارم که میگوید حاکمان ایران همان راهی را میروند و خواهند رفت که معمر قذافی شروع کرده ، به عبارتی خامنه ای و احمدی نژاد و تمامی کسانی که ۳۰ و اندی سال کشور راه به یغما و مردم شریف ایران را به گروگان گرفته اند ،  راه را برای حملات نظامی به ایران هموار میکنند .
تصمیم  سریع شورای امنیت سازمان ملل متعهد و رسولوتیون آن برای حمله به قذافی و مدافعانش  و دفاع از شهروندان لیبی  نوید میدهد که دوران مماشات با دیکتاتوران به پایان خودش نزدیک میشود گرچه در آنجا نفت نیز عاملی برای حمله سریع نیز بود و برای ایران نیز چنین خواهد بود .
دفع این خطر ( به خطر افتادن سازه های زیر بنائی و تمامیت ارضی ایران که برای ملایان جانی و تروریست و دزد اهمیتی ندارد )   فقط با اتحاد نیروهای صالح، تاکید میکنم صالح سیاسی و افرادی که هیچ نقشی  در ایران  در سرکوب و قتل ایرانیان اعم از فارس، بلوچ ، کرد، ترک، بختیاری، لر، و و و ….با هر مذهب و اندیشه ای نداشته اند ، و با سرنگونی این حکومت راسیست و فاشیست ممکن است .
اگر دست روی دست بگذاریم، سرنوشتی به جز جنگ خانگی و تکه و پاره شدن ایران نداریم.
بیایید در این شرایط بحرانی خاور میانه ، دست روی دست نگذاریم. خطر جنگ و ویرانی در کمین ایران است .
سرنگونی این رژیم فاشیستی مذهبی را حتا با یک هزینه بالا به جان بخریم.
وقت تنگ است هموطن. برای نسلهای بعد که بدانها آزادی را  بدهکار هستیم برخیزیم . خون من، تو، شما از خون سهراب ها ، نداها ، کیانوش ها  و دیگر فرزندان دلیر و اسیر این حکومت جاهل و جانی ، رنگین تر نیست.
هموطن به پا خیز  از جا کن بنای این حکومت را .
به امید پیروزی روشنایی بر خرافات و جهل مذهبی اسلامی .
Advertisements

دربارهٔ Independentjournalists

This site have been setup due to help people changing and fighting in the democratic ways and showing the true faces of (Publishing showing brutality of Islamic regime of Iran) Islamic Regime Of Tehran Witch probably providing the terrors and terrorized whole Middle East as whole people of the world knows about it. We will try to end this terror that cozying the world terror. To stop the terror in the Middle East you should cut his head in Tehran. The regime of mullas in Teheran is the father of all terrors we were and are witness after 1979 until now . Without Islamic regime of mullas in Iran, Middle East becomes a peaceful region.

پاسخی بگذارید

Please log in using one of these methods to post your comment:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s