نامه سیزدهم محمد نوری زاد به جز پیام به خامنه ای، چه پیامی برای ملت ایرانی دارد؟

استاندارد

در لابلای این سطرها میشود فهمید که به ملت میفهماند که در این روز  به سر و روی خود نکوبید ، بکوبید  بر سر و روی  دزدان و چپاولگران و افراد شریر حزب الهی و مسلمان، که ایران را غارت و جان شما ایرانیان را میستانند .

حال طرفداران اصلاحات نظر  من را منفی باران کنند ، ولی من این را میگویم که اگر اینبار مردم برنامه ای منسجم برای رفتن به نام عزاداری و ماندن در خیابان ها به هر شکل ممکن و مبارزه با این رژیم را ندارند ، همان بهتر که در خانه هایشان بمانند و بیرون نروند و بر سر و سینه خویش نکوبند .

این ماه به خاطر عزاداری مردم مجاز به رفتن به خیابان هستند ، این آخرین فرصت برای مردم است که همراه با تحریمها قدرت خیابانی خود را به رخ حکومت بکشند .

فرصت را برای تظاهرات در محرم نباید از دست داد ، اگر اعتراضات در این ماه شکل نگیرد ، بودن مردم و عزاداری اشان به نفع حکومت  مصادره و توسط کیهان شریعت مداری پروپاگاندا خواهد شد که اینان طرفداران حکومت هستند که در خیابانند ، پس ملت در خانه بمانند بهتر است تا به خیابان روند و به سر و سینه اشان بکوبند برای کربلا و حسین و ۱۴۰۰ سال تاریخ ننگین اسلامی در این کشور .

ایرانی باید اتفاقا در این روز تمامی خیابانهای شهر های بزرگ را به تصرف خویش در آورد  ولی نه برای امام حسین و کربلا  ، بلکه برای ستاندن غرور وهویت باستانی اش  و بازگرداندن تمدن ایرانی اش که توسط آخوندها و اسلامیون ۱۴۰۰ سال به گروگان گرفته شده و به خانه نرود تا فروپاشی این رژیم ضد ایرانی و ضد هویت ایرانی .

 فرصت را نباید از دست داد ، در  این زمان سازمان دادن  صحیح تظاهرات توسط خود مردم که ضد این  حکومت قرون وسطایی هستند باید شکل بگیرد . فرصت تنگ است چاره ای بیاندیشیم .

Advertisements

دربارهٔ Independentjournalists

This site have been setup due to help people changing and fighting in the democratic ways and showing the true faces of (Publishing showing brutality of Islamic regime of Iran) Islamic Regime Of Tehran Witch probably providing the terrors and terrorized whole Middle East as whole people of the world knows about it. We will try to end this terror that cozying the world terror. To stop the terror in the Middle East you should cut his head in Tehran. The regime of mullas in Teheran is the father of all terrors we were and are witness after 1979 until now . Without Islamic regime of mullas in Iran, Middle East becomes a peaceful region.

پاسخی بگذارید

Please log in using one of these methods to post your comment:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s